step 630X240X58L-H
Step brand inner toric tank with a diameter of 630, a height of 240 mm and a capacity of 58 L , waterproof cover and vents, sold without multi-valve available in the LPG tank or Multi-valve accessories section.
LPG tanks reserved for professionals.
Delivery time between 5 and 7 days / PRO RATE by logging in
Professionals contact us
VAT included
Quantity
Product Details
step 630X240X58L-H
0
Comments (0)
Grade
No customer reviews for the moment.
16 other products in the same category:
Reference: FI3233A
LPG FILTER 2 outputs 12x14X14 Fi3233A
(0)
More
In stock
KME NEVO NE-M20 SWITCH
Switch for LPG system from KME type NEVO, NEVO+ NEVO PRO Limited quantity
More
Last items in stock
Reference: R12-L7
Brand: Landirenzo
LANDI LE98 R12-L7 VAPOR
Landi LE98 100kW electronic gearbox. 1st and 2nd generation LPG VAPO - all carburettor systems, as well as single or multi-point injection with control electronics, stepper motor or manual gas flow regulation. The reducer supports vehicles with a power not exceeding 100 kW / 136 HP.
Out-of-Stock
Reference: TOMA 0113 X8mm
TOMASETTO CYL Ø 315X30°X8mm TO0113
Tomasetto EXTRA multivalve for LPG tank Cylindrical outlet 8 mm Ø 244X 30° 8 mm (blue coil) Exclusive sale to professionals\" Professional identify yourself for your specific rate