STAKO 650X240X67L NU
STAKO650X240X67L NU
STAKO 4-hole tank 650 mm high, 240 mm capacity, 67 L , SOLD BARELY, Without accessories
LPG tanks reserved for professionals.
Delivery time between 5 and 7 days / PRO RATE by logging in
Professionals contact us
VAT included
Quantity
Last items in stock
Product Details
STAKO650X240X67L NU
0
Comments (0)
Grade
No customer reviews for the moment.
16 other products in the same category:
Reference: gzwm 650X200X54L
Brand: GZWM
GZWM 650X200X54L COMPLET
(0)
GZWM 4-hole tank of 650 height of 200 mm capacity of 54 L , waterproof cover and vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90h level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) SOLD WITHOUT MOUNTING BRACKETS Delivery time 15 days / PRO RATE by logging in Professionals contact us
More
Last items in stock
Reference: gzwm 600X270X64L NU
Brand: GZWM
RESERV GZWM 600X270X66L NU
GZWM 4-hole tank 600 height 270 mm capacity 66 L , SOLD BARELY Without accessories LPG tanks reserved for professionals. Delivery time between 2 and 7 days / PRO RATE by logging in Professionals contact us
More
Reference: stako 650X240X67L
STAKO LPG TANK 650X240X67L COMPLETE
STAKO 4-hole tank 650 height 240 mm capacity 67L , waterproof cover and vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90 ohm level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) LPG tanks reserved for professionals. Delivery time 2 and 5 days / PRO RATE by logging in Professionals contact us
Reference: Z5
Brand: AIR GPL
5 X TYPE Z SPACERS LPG TANK 40X60X40 mm
set of 5 Z-shaped spacers height IN GAVANIZED STEEL 40x60x40 mm, thickness 5mm. Ideal for fixing under the floor of GZWM , WVM, STAKO or STEP type LPG tanks with 4 or 5 fixing points
In stock
Reference: 40X40X40
Brand: AIR GPL
(e) SPACER Z LPG TANK 40X40X40 mm
1 Z-shaped spacer height IN GAVANIZED STEEL 40X40X40 mm thickness 5mm. Ideal for fixing under the floor of GZWM , WVM, STAKO or STEP type LPG tanks with 4 or 5 fixing points
In stock
Reference: Z5
(a) SPACER Z LPG TANK 40X60X40 mm
1 Z-shaped spacer height IN GAVANIZED STEEL 40x60x40 mm thickness 5mm. Ideal for fixing under the floor of GZWM , WVM, STAKO or STEP type LPG tanks with 4 or 5 fixing points
Reference: gzwm 600X250X59L
RESERVE GZWM 600X250X59L COMPLETE
GZWM 4-hole tank 600 mm high 250 mm capacity 59 L , waterproof cover and vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90 ohm level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) LPG tanks reserved for professionals. Delivery time between 2 and 7 days / PRO RATE by logging in Professionals contact us
Reference: gzwm 600X230X53l
RESER GZWM 600X230X53L COMPLETE
GZWM 4-hole tank 600 height 230 mm capacity 53 L , waterproof cover and vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90h level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) SOLD WITHOUT FIXING BRACKETS Delivery time between 2 and 7 days / PRO RATE by logging in Professionals contact us
Reference: gzwm 680X220X65L
GZWM 680X220X65L COMPLET
GZWM 4-hole tank of 680 height of 220 mm capacity of 65 L , waterproof cover and vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90ohm level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) SOLD WITHOUT MOUNTING BRACKETS Delivery time BETWEEN 5 AND 7 DAYS / PRO RATE by logging in Professionals contact us
ONLY ON ORDER DELAY
Reference: gzwm 720X350X122L
GZWM 720X350X122L COMPLET
GZWM 4-hole tank of 720 height of 350 mm capacity of 122 L , waterproof cover and vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90h level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) SOLD WITHOUT MOUNTING BRACKETS Delivery time 15 DAYS / PRO RATE by logging in
MADE TO ORDER ONLY. DELIVERY TIME BETWEEN 5 AND 15 DAYS DEPENDING ON AVAILABILITY.
Reference: 40X40X40
(g) U TYPE SPACER - LPG TANK 40X40X40 mm
Reference: RA0280-L33
Brand: FARO
ADAPTER Ø12 in COPPER PIPE Ø8 RA0280-L33
REDUCER ADAPTER Ø12,5mm in COPPER PIPE Ø8 Reducer fitting for connecting a FARO Ø8 type copper or flexible pipe with a VATEK Ø12.5mm beaten neck type solenoid valve mounted on STAKO GZWM plate tanks (Discount by quantity reserved for professionals) see table below
(Discount by quantity reserved for professionals) see table below
Reference: PR0708-H1
LPG TANK PROTECTIVE FOAM 50M PR0708-H1
Roll of protective foam used to isolate LPG tanks, so that the tanks are not in contact with the metal of the vehicle (roll of 50M width 5 cm, thickness 3 mm) this adhesive protection to stick on the LPG tank or on a Protection plate. Essential for certain LPG assembly
Reference: GZWM 650X270X76L
GZWM 650X270X76L COMPLET
GZWM 4-hole tank of 650 height of 270 mm capacity of 76 L , waterproof cover and Vents, SOLD COMPLETE with all accessories (mechanical gauge, 90h level transmitter, shut-off valve, filling, 27 bar valve, waterproof box) SOLD WITHOUT THE FIXING BRACKETS Delivery time BETWEEN 2 AND 7 DAYS / PRO RATE by logging in Professionals contact us