INJECTOR GRAY X4 ex yellow LR6095-D22
LRN6095-D22
Landirenzo
DO NOT MIX COLORS
(Discount by quantity reserved for professionals) see table below
VAT included
Quantity
Last items in stock
Description
set of 4 Landi Renzo Med LPG injectors, original assembly on Dacia, color GRAY
(Discount by quantity reserved for professionals) see table above
Product Details
Landirenzo
LRN6095-D22
0
Comments (0)
Grade
No customer reviews for the moment.
16 other products in the same category:
Reference: HA4693-E21
Brand: HANA
HANA INJECTOR 90° CONNECTOR HA4693-E21
(0)
More
In stock
Reference: 242000-003-3-E2
Brand: NECAM KOLTEC
NECAM SGI INJECTOR REPAIRED 242000-003-3-E2
More
In stock
Reference: 17523323MOD-F7
Brand: Landirenzo
copy of RAIL 3 GREEN INJECTORS DACIA DUSTER WITH WATER CIRCUIT OEM175233231R-F7
Cheaper than Renault
Reference: GZ-3180A-E21
ADAPTER KIT 4 BOSCH INJECTORS Ø14x5x22mm GZ-3180A-E21
Kit of 4 Adapters for Bosch injector – LPG Ø14 mm (5 mm hose) – Height 22 mm 🚗 Product description:Optimize your engine's LPG conversion with this perfectly designed adapter for Bosch injectors. It allows for a simple and secure connection of the LPG hose without the need to drill the intake manifold. 🔧 Technical characteristics: Collector Ø: 14 mm...