BEZPIECZNIK TERMICZNY X10 CZERWONY 0,8 - 2 mm2 40200130-R12
40200130-R12
AIR GPL
 10 Rękaw czerwony chowany bezpiecznik termiczny w rurce termokurczliwej, dla przewodu od 0,8 do 2 mm², średnica od 1,01 do 1,6 mm, długość: 40 mm Idealny dla izolacja spawów podczas montażu elektrycznego wiązek LPG lub innych,
Brutto
Ilość
Opis
 Mufka czerwony chowany bezpiecznik termiczny w rurce termokurczliwej, dla przewodu od 0,8 do 2 mm², średnica od 1,01 do 1,6 mm, długość: 40 mm
Szczegóły produktu
AIR GPL
40200130-R12
Komentarze (0)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Indeks: Y 103B
SZCZYPCE DO NITOWANIA FACOM
(0)
szczypce do nitów FACOM Model Y103B, używany do mocowania nitów  5 mm w nitach aluminiowych - 4 mm w stalowych nitach. Sprężyna powrotna utrzymująca zacisk w pozycji otwartej. W komplecie 3 ustniki na 3 - 4 - 5 mm. Dożywotnia gwarancja Facom u wszystkich dystrybutorów
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Indeks: CT238B.16-G10
Marka: AIR GPL
PRZECINARKA DO WĘŻY LPG CT238B.16-G10
(0)
PRZECINARKA DO WĘŻA LPG.  SZCZYPCE IDEALNE do cięcia węży od Ø1 do + Ø 42 mm i bardzo przydatne, gdy Instalacje pojazdów LPG. Może być używany do cięcia rur plastikowych, PER, PVC, PEX lub PPR. Te szczypce są łatwe w użyciu heavy duty jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium i wyposażony w ostrza ze stali wysokowęglowej SK-5
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Indeks: 200-5.2
Marka: AIR GPL
BARDZO DŁUGI WIERTŁO 200 mm X Ø5,2 mm
WIERTŁO Ø TA DO MONTAŻU SYSTEMU LPG Dostępnych jest 8 rodzajów średnic, 4 4,2 4,5 5 5,2 6 8 10mm, Wysokiej jakości materiał, stal szybkotnąca HSS 4241, długość całkowita 200mm Dokładne pozycjonowanie, szybkie cięcie, silne usuwanie wiórów, dobra odporność na zużycie, Nadaje się do stali sprężynowych, stali białej, stal zwykła, kątownik, aluminium, miedź,...
(Rabat według ilości) patrz tabela poniżej
Indeks: AUTOLINK AL529
Marka: AUTEL
(1c) AUTOLINK AL529
opóźnienie od 2 do 5 dni
Indeks: 20536477
KLUCZ DO SZYBKIEGO ŁADOWANIA AKUMULATORA - 18 V - 4 AH
W magazynie
Indeks: CA0640-N
KABEL ZACISKAJĄCY 4,8 X 290 mm CA 0640-N
Plastikowe zaciski czarny, długość 290mm x szerokość 4,8mm, niezbędny do mocowania kabli w opakowaniu 100 sztuk (Rabat według ilości zarezerwowany dla profesjonalistów) patrz tabela poniżej
(Rabat według ilości zarezerwowany dla profesjonalistów) patrz tabela poniżej
Indeks: thermo fusible blanc 03
BEZPIECZNIK TERMICZNY X10 BIAŁY 0,3/08
 10 Rękaw bezpiecznik termokurczliwy biały w rurce termokurczliwej, na żyłę od 0,3 do 0,8 mm², średnica od 0,62 do 1,01 mm, długość: 25 mm Idealny dla izolacja spoin podczas montażu elektrycznego wiązek LPG lub innych,
W magazynie
Indeks: tb2028265
TESTER NAŁADOWANIA AKUMULATORA I ALTERNATORA
Tester obciążenia akumulatora i alternatora Stosuje obciążenia wysokoprądowe w celu sprawdzenia stanu baterii. Do automatycznych akumulatorów kwasowo-ołowiowych 6 V lub 12 V. Stosowany również do testowania wydajności systemów ładowania. Do domu lub warsztatu. Długość 2 kabli: 300 mm każdy.
-20% Wyprzedaż! Rabat (1c) TESTEUR  SIGNAUX D'INJECTION
0Dni
0Godziny
0Min
0Sek
Indeks: PROBD-F7
PRZEDŁUŻACZ GNIAZDA OBD2- PROBD-G5
Indeks: 20bgs3170
MAGNETYCZNY KLUCZ KĄTOWY
 Magnetyczny klucz kątowy 1/2″ Sektor kwadratowy 1/2″ 360° Pręt elastyczny z magnesem
BARDZO DŁUGI WIERTŁO 200 mm X Ø8 mm
WIERTŁO Ø 8mm DO TA SYSTEMU LPG Dostępnych jest 8 rodzajów średnic, 4 4,2 4,5 5 5,2 6 8 10mm, Wysokiej jakości materiał, stal szybkotnąca HSS 4241, długość całkowita 200mm Dokładne pozycjonowanie, szybkie cięcie, silne usuwanie wiórów, dobra odporność na zużycie, Nadaje się do stali sprężynowych, stali białej, stal zwykła, kątownik, aluminium, miedź,...