step 720X270X89L-H
Interne Torische tank van het merk Step met een diameter van 720, een hoogte van 270 mm en een inhoud van 89 L, afgedicht
Levertijd tussen 5 en 7 dagen / PRO RATE door u te identificeren
Professionals nemen contact met ons op
Inclusief belasting
Aantal
Productdetails
step 720X270X89L-H
0
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Referentie: 0280158827 55205494-E12
Merk: BOSCH
4 CNG-INJECTOREN BOSCH OPEL IVECO FIAT 0 280 158 827 BO6913-E12
Meer
Laatste items in voorraad
Referentie: BO3630-B18
Nederlandse stekker bajonet BO3630-B18
(0)
Kwartslagdop, 45 mm hoog, oorspronkelijk gemonteerd op Nederlandse bajonetvulsystemen BELANGRIJK: De LPG-tankdop is verplicht op uw LPG-voertuig, vooral tijdens de voertuigkeuring.
Meer
Laatste items in voorraad
Referentie: FL3113
LPG RECHT-RECHTE SLANG 1m50
Op voorraad
Referentie: colbat1
Merk: AIR GPL
GEhavend halsbandapparaat
Referentie: D16x23 DU5037
Merk: FARO
WATERSLANG Ø16 DU5037
(Korting per hoeveelheid gereserveerd voor professionals) zie onderstaande tabel
Referentie: 20kb-09039
UNIVERSELE CARDAN EXTRACTOR
Referentie: GZ-19-08-J32
Merk: AIR GPL
MESSING PLUG Ø6 X 1 GZ-19-08-J32
Messing dop met O-ring Ø06 x1 Hoogte 10mm Deze plug is erg handig om de gaten of de oude sproeiers in het inlaatspruitstuk permanent te blokkeren. Deze pluggen worden vaak gebruikt bij het vervangen van de verouderde LPG-kit door een kit van een ander merk.
Op voorraad
Referentie: IC2862
Merk: ICOM
ICOM JTG F86 Ø630 X 240 59L INT IC2862
ICOM vloeistoftank Ø 630, 240 mm hoog, 59L inhoud, inclusief pomp , meerwegklep (beide voorgemonteerd), kabels en bevestigingsmateriaal meegeleverd. LPG-tanks gereserveerd voor professionals. Levertijd TUSSEN 5 EN 7 DAGEN (Geen herstel in geval van een bestelfout van uw kant) / PRO RATE door uzelf te identificeren Professionals nemen contact met ons op