SCHROEF VOOR GPL FLEXIBELE BEVESTIGING (LES100) VI0028-R19
25 Zeshoekige zelfborende schroeven 4,2 mm x 13 mm VI0028-R19
VI0028-R19
AIR GPL
25 zeshoekige zelfborende schroeven 4,2 mm x 13 mm (DIN7504-K) voor zwart geïsoleerde klemmen, essentieel voor het bevestigen van leidingen of LPG-slangen
Volumekorting
Aantal Stukprijs U bespaart
Inclusief belasting
Aantal
(Korting per aantal gereserveerd voor professionals) zie onderstaande tabel
Omschrijving
Productdetails
AIR GPL
VI0028-R19
0
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
15 andere producten in dezelfde categorie:
Referentie: pince durite collier gpl
KRAAGKLEM VOOR LPG-SLANG
(0)
Tang bedoeld om de klembeugels van LPG-slangen vast en los te draaien
Meer
Op voorraad
Referentie: WR12519-H26
STOFKLEEFBAND 25 m RT0827
Bijzonder !!! Zelfklevende textieltape van 25 m 0,3 mm x 19 mm, ideaal voor het afwerken van elektrische bedrading bij het uitvoeren van LPG-installaties
Meer
Laatste items in voorraad
Referentie: Ø8-12--R18
Merk: AIR GPL
LPG SLANGKRAAG Ø8-12-R18
Kwaliteit KRAAG Ø 8-12 X 9mm VOOR LPG-WATERSLANGzeer goede staalproductie, ideaal voor het aanspannen van gas- of koelvloeistofslangen (Korting per hoeveelheid) zie onderstaande tabel